Lžícový RC bagr Excavator

Lžícový RC bagr Excavator -35%
  •  
92%
Obj. kód: 7262 Záruka: 24 mesiacov
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnosť: Skladem 5 ks
Vaša cena:
51,58

Bežná cena: 79,57 €
Ušetríte: 27,99 € (35 %)

Objednať:
ks  

Tento do detailu propracovaný RC model bagru pracuje na frekvenci 40 MHz, jede vpřed, vzad a zatáčí. Poháněn je dobíjecím článkem o kapacitě 400 mAh, který vydrží zhruba na 15 minut jízdy. Dálkové ovládání je na dvě tužkové baterie AA, které jsou součástí balení.

Věž bagru se dokáže otáčet dokola až o 660°, lžíce je pohyblivá, může nabírat a i vysypávat. Model je vybaven zvukovými efekty, je zde zvuk motoru, při couvání pípá a samozřejmostí je i houkačka (tyto efekty se dají jedním tlačítkem vypnout).
Přes dálkové ovládání se rovněž může spustit demo, tedy ukázka, při které se bagr sám pohybuje a předvede všechny své dovednosti.

Technická specifikace:
Měřítko: 1:20
Rozměry modelu: 210 mm dlouhý, 290 mm vysoký (k ramenu lžíce), 140 mm široký
Baterie modelu: Ni-Cd 4,8V 400 mAh
Dobíjecí adaptér: 4,8V 250 mAh
Doba nabíjení: cca 90 min.
Doba jízdy: cca 15 min.
Frekvence dálkového ovládání: 40 MHz
Baterie ovládání: 2x AA (nejsou součástí balení)
Rotace věže: 660°
Zvukové efekty: ano

Ponuka
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

Sledovanie zásielok
Zadajte číslo balíka:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací